Inwazyjne węże podkowiaste opanowują kolejne hiszpańskie wyspy. Co gorsza naukowcy odkryli, że na kolejne lądy trafiają nie tylko w przypadkowych transportach. Zaobserwowano, że gady z łatwością pływają po morskich wodach i pokonują odległości między Majorką a innymi wyspami.
Źródło: klik












